Ogłoszenia Podręczniki szkolne


Lokalizacja
Cena
-
Zobacz również
analiza rozwiązań zadań maturalnych z chemii
analiza rozwiązań zadań maturalnych z chemii

W oparciu o moje doświadczenie szkolno-maturalne stworzyłam bogactwo wiedzy - zestawy zadań w formie maturalnej ze szczegółowymi analizami , które pokazują wymagane na maturze zagadnienia z różnych stron, czego brakuje w podręcznikach szkolno-maturalnych , jest świetnym sposobem przygotowania do sprawdzianu z danego rozdziału. Zawiera także zadania wymagajace nieszkolnego podejścia do zagadnienia. Zeszycik ma zadania skonstruowane tak, aby opisać wymagania zapisane w punktach podstawy programowej z tego rozdziału oraz pokazać różnorosność zadań, ajkie mogą Cię spotkac na maturze majowej. Oferowane tu opracowanie składa się z 10 rozdziałów podstawy programowej (kilkaset zadań). -Atomy, cząsteczki i stechiometria chemiczna (czyli podstawowe obliczenia chemiczna) -Wiązania chemiczne -Kinetyka i statyka -Metale -Niemetale -węglowodory -alkohole i fenole -aldehydy i ketony -kwasy karboskylowe -estry i tłuszcze Podzielony jest na 2 części: I część: zestaw zadań różnorodnie sformułowanych, zachowujących formę zadań maturalnych, nierzadko wymagają więcej elastyczności wiedzy niż w większości dostępnych obecnie na rynku pomocy naukowych (zadania skonstruowałam sama, w oparciu o analizę dostępnych na rynku różnych pomocy maturalnych, arkuszy maturalnych tych ogólnodostępnych jak i dodatkowo wykupywanych przez szkoły) II część: rozwiązania do każdego zadania, opisane szczegółowo co do wymaganej wiedzy i najprostszej metody rozwiązania tego zadania. Jak ognia unikam skomplikowanej matematyki. Stosuję język ludzki, łopatologiczny (język naukowy jest w podręcznikach szkolnych i każdy z nas wie jaki daje efekt dydaktyczny). Kontakt do mnie znajdziesz na stronie www i facebooku EDUKOWO. Cena opracowania: 40zł Opracowanie wysyłam plikiem pdf/doc na maila. Możesz też zakupić zeszyt z każdego rozdziału osobno, dostępne na moich aukcjach allegro(nick: recklen).

Dodano 2019.10.18 17:58

40 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt
prawo jazdy na Ukrainie, Poltava
prawo jazdy na Ukrainie, Poltava

Ukraińskim prawem jazdy można posługiwać się w całej Europie,można je także wymienić w Polsce jak i w innych krajach europejskich. Przepisy dotyczące kategorii są niemalże identyczne jak Polskie (z wyjątkiem minimalnego wieku na kat C,D,CE,DE). Dla kierowców kat. C,CE,D,CE kod 95 wyrabia się oddzielnie. Dla osób mających zatrzymane lub zabrane prawo jazdy w Polsce jest możliwość wyrobienia prawa jazdy z zastrzeżeniem jazdy na terenie Polski. Po dodatkowe informacje proszę o kontakt. . nr.tel - +380507229337 (whatsapp, telegram, signal oraz messenger) Kontakt facebook: www.facebook.com/prawojazdypoltavaua

Dodano 2019.09.22 08:38

1 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt
Poradnik rachunkowości - cz. III. Sprawozdawczość i analiza finansowa
Poradnik rachunkowości - cz. III. Sprawozdawc...

Trzecia część poradnika do rachunkowości - Sprawozdawczość i analiza finansowa. Stan prawny na 1 stycznia 2016 roku. Dodatkowo otrzymają Państwo aplikację Analiza finansowa w Excelu. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony http://rifp.pl lub do kontaktu mailowego.

Dodano 2017.05.18 12:53

20 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt
Poradnik rachunkowości - cz. II. Rachunkowość finansowa
Poradnik rachunkowości - cz. II. Rachunkowość...

Druga część poradnika do rachunkowości - Rachunkowość finansowa. Stan prawny na 1 stycznia 2016 roku. Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony http://rifp.pl lub do kontaktu mailowego.

Dodano 2017.05.12 16:26

25 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt
Skup książek! Wycena na miejscu! Płatność gotówką!
Skup książek! Wycena na miejscu! Płatność got...

Antykwariat Tezeusza jest liderem branży antykwarycznej w Polsce. Kupujemy i sprzedajemy rocznie ponad 100 tys. unikalnych tytułów książek używanych, starych oraz antyków (również online). Działamy w całym kraju. Reagujemy szybko. Wyceniamy starannie. Płacimy dobrze. Skupujemy księgozbiory od minimum 50 tytułów wewnątrz Trójmiasta, natomiast poza od 100 tytułów. Najbardziej interesują nas oferty średnich (od 100 do 500 tytułów) i dużych (od 500 do 10 000 tytułów) księgozbiorów. Dbamy o pełen komfort klienta podczas każdego etapu transakcji. ZAPEWNIAMY DOJAZD DO KLIENTA I WYCENĘ NA MIEJSCU MOŻLIWOŚĆ WYCENY PRZEZ INTERNET SZYBKO I SPRAWNIE PŁACIMY GOTÓWKĄ CAŁA PÓŁNOCNA POLSKA!

Dodano 2017.03.31 10:55

0 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt