Ogłoszenia Opiekunki


Lokalizacja
Cena
-
Przedszkoe Bajkowa Kraina
Przedszkoe Bajkowa Kraina

Nowo Otwarte Przedszkole Niepubliczne Bajkowa Kraina na ulicy Osiedlowej 10A w Fordonie. Sa jeszcze wolne miejsca. Od Lipca powstanie plac zabaw na terenie przedszkola. Atrakcyjne Rabaty. Czynne tez w soboty. Prosze dzwonic.

Dodano 2015.06.17 11:27

250 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt
Opiekunka dziecięca- zawód dla Ciebie!
Opiekunka dziecięca- zawód dla Ciebie!

Lubisz dzieci? Jesteś towarzyską i odpowiedzialną osobą? Zapisz się do Pascala i zajmij się zawodowo opieką nad dziećmi! Nauka trwa tylko 2 lata, a po jej zakończeniu możesz uzyskać tytuł zawodowy! Zadania opiekunki dziecięcej: -Pilnowanie bezpieczeństwa dziecka, -Dbanie o potrzeby dziecka podczas nieobecności rodziców, -Wykonywanie czynności związanych z pielęgnacją dziecka, -Prowadzenie działalności opiekuńczo-wychowawczej, -Promowanie zdrowia i prowadzenie działań profilaktycznych, -Rozwijanie wrażliwości artystycznej dziecka. Czujesz, że to zajęcie dla Ciebie? Zapisz się on-line na naszej stronie! Sekretariat Szkoły mieści się przy ulicy Twardzickiego 33b! Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17!

Dodano 2015.05.26 17:00

0 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt
Przedszkole Niepubliczne
Przedszkole Niepubliczne "o to chodzi"

Zapraszamy do naszego przedszkola na ul. Sybiraków 16, osiedle Eskulapa Nowy Fordon. Przyjmujemy dzieci od 2 roku życia, nasze przedszkole jest dwuoddziałowe, o profilu turystyczno -sportowym. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, kierunki polityki oświatowej MEN i kuratorium, program adaptacyjny, wychowawczy oraz profilaktyczny a także wiele autorskich pomysłów i innowacji. Proponujemy mnóstwo dobrej zabawy, rozwój zainteresowań i zdolności dzieci, wyrównywanie deficytów w rozwoju, zapewniamy bezpieczeństwo i ciepłą domową atmosferę. Przedszkole jest nowoczesne, jasne i kolorowe, wyposażone w nowe meble, pomoce dydaktyczne, zabawki. Czynne w godzinach od 7 do 17. Czesne 480 zł na m-c w tym j. angielski, rytmika, kółko teatralne, plastyczne, logopedia, gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne. Stawka żywieniowa 8,50 (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, napoje non stop), wpisowe:200 zł (w tym wyprawka plastyczna, ubezpieczenie). Serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszego przedszkola i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w siedzibie przedszkola. :)

Dodano 2014.05.25 09:07

0 zł

Do negocjacji Bydgoszcz Kontakt