York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany)

Data dodania: 12 czerwiec 2015Ogłoszenie: 2317
York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany)
  • York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany) - zdjęcia
  • York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany) zdjecie 2
  • York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany) - zdjecie 3
  • York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany) zdjecie 4
  • York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany) zdjecie 5
  • York piesek z domowlej hodowli (certyfikowany) zdjecie 6

W dniu 23.05.2015 przyszły na świat cudne szczeniaczki. Dostępni są chłopcy, którzy osiągną 2,0 - 2,5 kg (mama waży 2,4 kg, ojciec 2,0 kg). Rodzice bardzo spokojni, ulegli - typowe pieszczochy - szczególnie mama. Ojciec z rodowodem FCI. Pieski do pieszczot, zabawy a w szczególności głaskania. Mama nie szczeka (dzieci z pierwszego miotu też bardzo spokojne). Pieski pochodzą z drugiego miotu suni. Mamy dzieci więc zwierzęta są oswojone od urodzenia z kontaktem z maluchami.

Nie jesteśmy typową hodowlą - mamy tylko jedna naszą sunię, jest to jej drugi miot. Pieski jak i mama są w bardzo dobrej kondycji, co widać na zdjęciach. Na życzenie przekażemy film z poprzedniego miotu jak maluchy już biegały (około 2 miesiące). Ważną kwestią jest skąd pochodzą maluchy i w jakich warunkach były chowane - to mocno kształtuje ich osobowość... Zapraszamy do odwiedzin i oceny naszych warunków...

Szczeniaczki obecnie maja 2 tygodnie, będą odrobaczone, zaszczepione przez naszego lekarza weterynarii. Standardowo czip / tatuaż oraz zarejestrowanie w stowarzyszeniu (legalna udokumentowana sprzedaż). W komplecie jest certyfikat potwierdzający pochodzenie. Pieski gotowe do wydania pod koniec lipca. Obecnie można oglądać i dokonać rezerwacji.

PS. Mąż dużo podróżuje więc istnieje możliwość transportu pieska na terenie Polski po wcześniejszym ustaleniu daty i miejsca ale osobiście preferujemy odbiór osobisty.

Cena 999zł
Kategoria: Zwierzęta
Typ oferty: Psy
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wyświetleń: 1067

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bydgoszczlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.