Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !!

Data dodania: 11 czerwiec 2019Ogłoszenie: 21692
Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !!
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! - zdjęcia
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! zdjecie 2
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! - zdjecie 3
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! zdjecie 4
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! zdjecie 5
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! zdjecie 6
  • Urzekający dom z czerwonej cegły dla koneserów !! zdjecie 7


Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Wielki Mędromierz, w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie tucholskim, gminie Gostycyn.

Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2884 m2, jedna z nich zabudowana jest wyjątkowo dobrze utrzymanym, solidnej konstrukcji przedwojennym dużym budynkiem mieszkalnym, wykonanym z czerwonej cegły. Dodatkowo na działce posadowiony jest budynek gospodarczy również z czerwonej cegły (parter i poddasze-możliwość adaptacji na mieszkanie), który przylega do budynku mieszkalnego, garaż oraz stodoła.Dom w całości podpiwniczony, część parteru o powierzchni ok, 140 m2 stanowi: pięć pokoi, łazienka z toaletą, kuchnia z miejscem na stół jadalniany, oraz dwa korytarze. Poddasze o tej samej powierzchni do własnej adaptacji, otwarta przestrzeń.

Wejście do domu z dwóch stron od ulicy i podwórza.

Nieruchomość bardzo zadbana, sukcesywnie remontowana, na podłogach panele, bądź deski drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne drewniane. Okna częściowo drewniane oraz PCV.

Dom wybudowano ok 1910 roku z czerwonej cegły, więźba dachowa oryginalna, bardzo zdrowa, pokryta eternitem, drewniane stropy, kamienne fundamenty.

Mimo swojego wieku dom jest bardzo zadbany, a rozkład pomieszczeń oraz wejście do budynku z dwóch stron pozwala na jego różnorodną aranżację według potrzeb przyszłego nabywcy, np. zamieszkania dwóch lub nawet trzech rodzin lub rodziny wielopokoleniowej.

Ogrzewanie CO za pomocą pieca na węgiel i drzewo usytuowanego w przyległym budynku gospodarczym oraz dodatkowo czynne, dobrze utrzymane piece kaflowe, mogące służyć jako dodatkowe ogrzewanie lub przyszłościowo może stanąć na ich miejscu kominek, który z pewnością dodawałby klimatu owej nieruchomości.

Nieruchomość w całości ogrodzona, ogród pięknie zagospodarowany, dojazd drogą asfaltową. Dom usytuowany przy drodze powiatowej o bardzo małym natężeniu ruchu.

Media: woda, prąd, kanalizacja, dodatkowo czynna studnia.Oferta składa się z dwóch działek o powierzchni 1236 m2 oraz 1648 m2, ta większa obecnie spełnia funkcję ogrodu, aczkolwiek w przyszłości mógłby tam staną również budynek mieszkalny.Wielki Mędromierz to malowniczo położona wieś, usytuowana ok. 55 km od miasta Bydgoszcz, zaledwie 10 km od Tucholi, z jednej strony otoczona Jeziorem Mędromierz, z drugiej zaś strony graniczy z Kompleksem Borów Tucholskich. Wieś nazwana „Wioską Miodową”, ze względu na istniejące tu od lat liczne pasieki. Znajduje się tu min: szkoła podstawowa, przedszkole, sklep, kościół, biblioteka, świetlica dla dzieci i młodzieży, itp.Nieruchomość o wielkim potencjale, dająca przyszłemu nabywcy ogromne możliwości, skierowana nie tylko do osób poszukujących miejsca do zamieszkania na co dzień, ale również jako baza wypoczynkowa ze względu na malowniczą okolicę i liczne walory rekreacyjne.

Tutaj odpoczniesz od licznych trosk dnia codziennego, zmieni się Twoje życie zawodowe i prywatne !!Oferta godna zainteresowania, zapraszamy na prezentację !!!
Oferta 315-2016 www.chbn.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1864 )

Cena 279000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wyświetleń: 61

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bydgoszczlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.