Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !!

Data dodania: 08 styczeń 2020Ogłoszenie: 41716
Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !!
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! - zdjęcia
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! zdjecie 2
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! - zdjecie 3
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! zdjecie 4
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! zdjecie 5
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! zdjecie 6
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! zdjecie 7
  • Teren z pozwoleniem na budowę i projektem !! zdjecie 8

IDEALNY KĄSEK DLA DEWELOPERA !!DZIAŁKA Z GOTOWTM PROJEKTEM I POZWOLENIEM NA BUDOWĘ !!Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość składająca się z pięciu niezabudowanych działek, przylegających do siebie o łącznej powierzchni 8088 m2. Działki położone są w Chojnicach, na terenie osiedla mieszkaniowego OM Kaszubskie i OM 700-lecia, w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów inwestycyjnych miasta Chojnice.

Przeznaczenie terenu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone symbolem III.11.MW – tereny zabudowy wielorodzinnej.

Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z asfaltowej szosy, ul. Bruskiej i Wielewskiej oraz z drogi gruntowej ul. Czerskiej, wszystkie to drogi publiczne.

Działki sąsiadują z zabudową wielorodzinną i jednorodzinną oraz terenami zielonymi.

Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja przy jednym z dwóch największych osiedli w mieście, gdzie mieszka kilka tysięcy osób.

Teren z dostępem do pełnego uzbrojenia(wodociąg, gazociąg, ciepłociąg, kanalizacja oraz energia elektryczna).

Grunt stabilny, możliwość zbadania terenu.

Wstępny projekt dla wyżej opisanego terenu przewiduje zabudowanie działek pięcioma budynkami wielorodzinnymi o 5 kondygnacjach, w parterze garaże oraz komórki lokatorskie oraz 4 kondygnacje mieszkalne. Ogółem 100 mieszkań, 100 miejsc postojowych, w tym 30 w garażach.Istnieje możliwość zakupu poszczególnych działek odrębnie.

Cena – 1250 000 zł netto(Właściciel wystawia fv)

Chojnice to miasto powiatowe liczące ok. 40 tyś. mieszkańców, zlokalizowane w południowej części woj, pomorskiego, przy drodze krajowej nr.22. W ostatnich latach w mieście powstało wiele nowych zakładów produkcyjnych, które wchłonęły liczne zasoby ludzkie, bardzo rozwinął się też rynek budowlany, miasto ma duży potencjał i cały czas dynamicznie się rozwija.

Samo położenie miasta w Borach Tucholskich, w odległości 4 km od Parku Narodowego „Bory Tucholskie” oraz Jeziora Charzykowskiego, stanowiącego szlak wodny rzeki Brdy, w pobliżu Zaborskiego i Tucholskiego Parku Krajobrazowego, wymusza charakter i rozwój miasta w kierunku rekreacyjno-wczasowym, a co za tym idzie zwiększającą się liczbę mieszkańców i potrzeb na rynku nieruchomości.Świetna lokalizacja, pełne uzbrojenie, idealna inwestycja, to zaledwie klika atutów proponowanej przez nas nieruchomości !!

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1875 )

Cena 1250000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wyświetleń: 56

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bydgoszczlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.