Programista JAVA

Data dodania: 27 lipiec 2016Ogłoszenie: 6602
  • Programista JAVA - zdjęcia

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem współpracy na stanowisku Programista JAVA w firmie Alcatel-Lucent (Nokia) w Bydgoszczy.
Zakres obowiązków:
• tworzenie, rozwój i testowanie oprogramowania
• analiza wymagań zgłoszonych przez użytkowników
• poszukiwanie sposobów optymalizacji nadzorowanych aplikacji i systemów
• opracowywanie i dokumentowanie procesów

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
• doświadczenie w programowaniu
• dobra znajomość języka programowania JAVA
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się
• zdolności analityczne i samodzielność w działaniu

Aplikacje proszę przesyłać przez formularz aplikacyjny na naszej stronie: www.dacomet.pl lub przez portal.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 523... Pokaż