Konsultant I linii wsparcia IT

Data dodania: 29 lipiec 2015Ogłoszenie: 2766
  • Konsultant I linii wsparcia IT - zdjęcia

Firma ALTIMI jest firmą outsourcingową, poszukującą specjalistów branży IT dla wielu polskich i międzynarodowych Klientów. Obecnie dla jednego z nich poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Bydgoszcz

Zadania:

• Praca na pierwszej linii wsparcia klienta, pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT,
• Przyjmowanie zgłaszanych problemów,
• Diagnoza zgłoszeń,
• Monitorowanie zgłoszeń użytkowników, koordynowanie i przekazywanie zgłoszeń do kolejnych linii wsparcia.

Oczekiwania:

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
• Znajomość języka angielskiego,
• Znajomość systemu Windows i pakietu MS Office,
• Zainteresowanie zagadnieniami IT i chęć rozwoju w tej branży,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w projekcie,
• Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i współpracy.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 782... Pokaż