Dom z możliwością adaptacji na agroturystykę,100 m od rzeki!!

Data dodania: 21 maj 2019Ogłoszenie: 21088
Dom z możliwością adaptacji na agroturystykę,100 m od rzeki!!
  • Dom z możliwością adaptacji na agroturystykę,100 m od rzeki!! - zdjęcia

Marzysz o domu na wsi? Zależy Tobie na zakupie domu do remontu, by wykończyć go po swojemu?

Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję – dom w miejscowości Nowa Brda, w województwie pomorskim, w powiecie Człuchowskim, w gminie Przechlewo.Nieruchomość położona 100 metrów od rzeki w zabudowie jednorodzinnej, na działce o powierzchni około 1500 m2, dobrze zagospodarowanej i ogrodzonej. Duża przestrzeń rekreacyjna z miejscem na grilla, ognisko – pozwala na odpoczynek i wyciszenie po całym dniu pracy. Na działce mieści się zabudowa gospodarcza (73 m2), która może stanowić dodatkowe miejsce na sprzęt sportowy, narzędzia bądź stanowić dodatkowy obiekt na kwaterę dla wczasowiczów.

Prosta, spokojna forma domu o pow. użytkowej mierzącej 206 m2 , dobrze wpisuje się w otaczający krajobraz i stanowi harmonijne uzupełnienie całości.Parter budynku stanowią trzy pokoje, kuchnia łazienka, spiżarnia oraz schowek pod schodami, który stwarza możliwość wygospodarowania miejsca np. na garderobę.Na piętrze domu do dyspozycji są trzy pokoje, toaleta i cztery strychy, mierzące 38,2 m2. Można je zaadoptować na 2 – 3 sypialnie i łazienkę, tym samym tworząc idealne warunki pod najem turystyczny.Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna a ogrzewanie stanowią piece kaflowe. Obecnie na działce funkcjonuje szambo. Znajdująca się na posesji własna studnia głębinowa z hydroforem, zapewnia krystalicznie czystą i łatwo dostępną wodę.

Nieruchomość wymaga remontu, ale jednocześnie stwarza możliwość do przebudowy i zaaranżowania według własnych potrzeb.Nowa Brda to leśna osada i zwyczajowe miejsce rozpoczynania spływów kajakowych, które pozwalają cieszyć się krajobrazem przepięknych jezior, lasów i pól. Bogactwem gminy nie jest jednak tylko przyroda, ale także zabytki i historia …. czego dowodem jest znajdująca się tuż przy moście Karola, na skarpie nad Brdą, od 23 sierpnia 2003 roku stoi kamienny obelis z inskrypcją: "Tu, w Nowej Brdzie 23.VII.1953 r. rozpoczął swoje kajakowe wędrówki ks. Karol Wojtyła Papież Jan Paweł II"

Oferta idealna dla rodzin z dziećmi, jak i idealna inwestycja, wspaniałe miejsce pod agroturystykę!!!Zapraszamy na prezentacje!
Oferta 261-2017 www.chbn.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1869 )

Cena 175000zł
Kategoria: Domy
Typ oferty: Domy na sprzedaż
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wyświetleń: 90

Najczęściej oglądane:


Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bydgoszczlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.